• 0541 942 2002 Bilgi & Servis İçin
  • info@bilgisayarci.net Hemen Bize Yazın!
  • İstanbul Avrupa Yakası Hizmet Bölgelerimiz

Samsung Laptop Ekran Tamiri

Samsung Laptop Ekran Değişimi, Samsung Laptop Ekran Uygun Fiyat

Samsung Laptop Ekran Tamiri

Samsung laptop ekran tamiri söz konusu olduğunda Samsung laptoplar özellikle de laptoplar iş, eğlence ve iletişim amaçlı günlük hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Ancak bazen teknik uzmanlık sorunları ortaya çıkabilmektedir. Samsung markalı bilgisayar ekranları da zamanla eskiyebilir, çatlayabilir veya çatlayabilir. Peki Samsung ekran çözünürlüğü hakkında bilmeniz gerekenler ve profesyonel destek almak.

Teknik desteğimizi ziyaret eden müşterilerimizin çoğunun dizüstü bilgisayar ekranının zarar gördüğünden emin olabilirsiniz. Siz değerli müşterimiz lütfen bizimle iletişime geçin. Ama sabırlı olun! Başınıza gelen talihsiz olaylarda tek başınıza değilsiniz. İçiniz rahat olsun, teknik destek departmanımızı ziyaret eden çoğu müşterimiz dizüstü bilgisayar ekranı hasarıyla karşı karşıya kalmıştır.

Niçin Samsung Laptop Ekran Tamiri Gerekir ?

Samsung laptop bilgisayarların ekranları darbelerden, sıvı temasından veya sürekli kullanımdan olumsuz etkilenebilir. Çatlaklar, lekeler, donmalar veya görüntü bozuklukları kararma ekranın değiştirilmesi gerektiğini düşündürebilir bu konuda firmamıza ulaşarak uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz..

Samsung Ekran için Profesyonel Yardım Neden Önemlidir?

Samsung laptop ekran tamiri bilgisayarın ekranını onarma prosedürü dikkat ve deneyim gerektiren karmaşık bir süreçtir. Bu alanda yeniyseniz, profesyonel bir teknisyenin rehberliğine başvurmanız çok önemlidir. Yetkili bir servis uygun parçaları sağlayabilir ve işlemi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilir. Ayrıca ambalajlı cihazların ekran tamirinin garanti şartlarına uygun şekilde yapılması da önemlidir.

Samsung Ekran Tamiri için Destek Alın.

Samsung laptop ekran tamiri konusunda profesyonel yardım almak istediğinizde en etkili seçenek yetkili servise başvurmaktır. Özel veya yetkili servisler, orijinal parça ve deneyimli teknisyenler kullanarak ekran tamiri işlemini sürekli olarak gerçekleştirebilmektedir.

Samsung dizüstü bilgisayarın ekranının uzun ömürlü olması ve etkili kullanımı için periyodik olarak onarılması gerekir. Bu işlemin bir profesyonelin yardımıyla yapılması, cihazınızın başarısı ve güvenliği açısından çok önemlidir. Profesyonel yardım alarak Samsung dizüstü bilgisayarınızın ekranını hızlı ve ustalıkla değiştirebilirsiniz.

Samsung laptop ekranı hasarmı gördü, çizgiler mi oluştu ?

Ne yazık ki, Samsung bilgisayarlarda ekran sorunları, ekran çatlakları ve gölge benzeri ışıklandırma görülür; bunun nedeni, bilgisayarların ince cam ve plastikten oluşması ve ışıktan kaynaklanan hasarlara karşı duyarlı olmasıdır. Bu durumda yalnızca ekranı yeniden düzenleyebilirsiniz. Samsung dizüstü bilgisayarınızda su, kola veya soda bozulduysa ilk önceliğiniz cihazı kapatıp pilini çıkarmak olmalıdır.

Aksi halde klavye üzerine düşen sıvı, ekranı ve anakartı olumsuz etkileyebilir. Bilgisayarınızı kapattıktan sonra yumuşak bir bez kullanarak tozu silin ve onu VGA veya HDMI kablosuyla televizyonunuza bağlayın. Resim zaten mevcutsa ekranın değiştirilmesi yeterlidir. Resim yoksa anakart bozuktur ve tek seçenek dizüstü bilgisayarın anakartını onarmaktır.

Samsung Laptop Ekran Tamiri Fiyatı Ne Kadar ?

Samsung Dizüstü bilgisayarlar günlük hayatımızın vazgeçilmezi haline geldi. Ancak zaman zaman teknik yeterlilik konusunda sorunlar yaşayabiliyoruz. Samsung marka laptopların ekranları da zamanla bozulabilir veya zarar görebilir. Bu durumda ekran yükseltmesi tamiri gereklidir. Ancak ekran değiştirme maliyetleri ekranın boyutuna göre farklılık gösterebilir. İşte Samsung dizüstü bilgisayar ekranının fiyatı hakkında bilmeniz gerekenler…

Samsung bilgisayarların genel olarak 15,6 inç ekran boyutuna sahip moSamsungeri bulunmaktadır. Ekranın değiştirme maliyetleri genellikle 1500 ile 3500 tl  arasındadır. Bu fiyat aralığının ekranın kalitesine, markasına ve ekranın kendine has özelliklerine göre değişmesi muhtemeldir.

Samsung Laptop 17,3 inç Daha büyük ekran boyutlarına sahip Samsung laptop moSamsungerinde ekran değişim maliyeti genel olarak 2500-5000 Tl arasındadır. Büyük ekranlı dizüstü bilgisayarların değiştirme maliyetleri genellikle daha yüksektir. Fiyatı etkileyen diğer faktörler ekranın teknik özellikleri ve kalitesidir.

Samsung dizüstü bilgisayar ekranının fiyatı ekranın boyutuna, kalitesine ve özelliklerine göre farklılık gösterebilir. Sonuç olarak profesyonel bir ekran tamiri servisinden fiyat teklifi almanız ve cihazınızın özelliklerine uygun bir ekran seçmeniz hayati önem taşımaktadır. Profesyonel yardım alarak Samsung dizüstü bilgisayarınızın ekranını çıkarıp uzun süre kullanmaya devam edebilirsiniz.

Samsung Laptop Ekranı Neden kırılır ?

Samsung Dizüstü bilgisayarınızın günlük çalışmalarınız açısından önemini anlıyoruz. İşyerinde, ders çalışırken veya tercih ettiğiniz oyunu oynarken bilgisayar ekranınız bozulduğunda tamamlayamayacağınız bir rapor almayı göze alamazsınız.  Ama sabırlı olun! Başınıza gelen bu talihsiz olay tek başınıza yaşanmadı. İçiniz rahat olsun, teknik destek bölümümüzü ziyaret eden müşterilerimizin büyük bir çoğunluğu laptop ekranının zarar görmesinden kaynaklanmaktadır siz değerli müşterilerimiz sadece bize ulaşmaları yeterlidir..

Dizüstü bilgisayarların ekranları hafif bir düşmede zarar görebilecek ince camdan oluştuğu için zemine karşı da hassastır. En sık karşılaşılan durum, klavye ile ekran arasına bir nesne attığımız, dizüstü bilgisayarı kapattığımız ve dizüstü bilgisayarın ekranının kırıldığı zamandır.

Samsung Laptop Ekran Tamiri Sonrası Garanti Varmı ?

Samsung Dizüstü bilgisayarlarımız jelatin üzerinde olup ve 6 ay garantilidir. Çözünürlük, pin ve inç açısından cihazınızdaki önceki ekranla aynıdır ve ölü piksel içermemesi garanti edilir. Durum böyle değilse Birebir değişim  garantisi vardır. (Koruyucu jelatin kaplaması çıkarılmış ekranlar garanti dışı kalır değişim yada iade yapılamaz)

Samsung Ekran Tamiri için Kullandığımız Ekranlar Orjinal Mi ?

Dizüstü bilgisayarda tamamen orijinal ekran diye bir şey ne yazık ki bulunmuyor. Kullandıkları ekranın orijinal olduğunu iddia edenler muhtemelen daha fazla para almaya çalışıyorlar. Kullanılan ekranlar, orijinal ve yeni ürünlerdir. Örneğin bir Samsung bilgisayarınız var ve ekranı zarar gördü. Ekranı kaldırdığınızda Samsung markalı bir ekran görmeyeceksiniz.

Ekran üreticileri AUO, BOE, LG, Samsung, Chimei, In nolux gibi markalar olarak biliniyor. Yani Samsung markalı bilgisayarınız bu firmalardan birinin ekranına sahiptir. Bu, tüm dizüstü bilgisayar üreticileri için geçerlidir. (Apple ürünleri hariç) Bu nedenle cihazınıza takılacak ekran şu markalardan biri olacaktır: yepyeni, jelatinli, 1 yıl garantili ve cihazınızın ekranıyla aynı özelliklere sahip olacaktır. .

Samsung Laptop Ekran Tamiri : Adım Adım Nasıl Yapılır ?

Samsung bilgisayarlar, kullanıcıların günlük görevlerini, eğlencelerini ve dijital eğlencelerini kolaylaştıran güvenilir cihazlardır. Ancak zamanla ekranlarında çeşitli sorunlar gelişebilir. Bu durumda Samsung dizüstü bilgisayarın ekranının değiştirilmesi gerekebilir. Bu yazımızda Samsung dizüstü bilgisayarın ekranının tek adımda nasıl değiştirileceğini anlatacağız.

Samsung Laptop Ekran Değişimi Adım 1:
Birlikte Verilen Aletleri ve Ekstra Parçaları Hazırlayın Samsung dizüstü bilgisayarınızın ekranını değiştirme işlemine başlamadan önce gerekli aletleri ve orijinal yedek parçaları temin etmelisiniz. Bu prosedür genellikle bir tornavida, spatula, antistatik bileklik ve yeni bir ekran gerektirir. Yedek orijinal parçaların kullanılması, cihazınızın güvenliği ve performansı açısından çok önemlidir.

Samsung Laptop Ekran Onarımı Adım 2:
Ekranı değiştirme işlemine başlamadan önce Cihazın bağlantısını güvenli bir şekilde kesin ve Güç kaynağını çıkarın; Samsung dizüstü bilgisayarınızın bağlantısını güvenli bir şekilde kesmeli ve güç kaynağını çıkarmalısınız. Bu adım herhangi bir elektrik yaralanmasını önlemek için çok önemlidir.

Samsung Laptop Ekran Tamiri Adım 3:
Ekran çerçevesini çıkarın ve vidaları çıkarın Ekranı değiştirme işlemine başlamak için, öncelikle ekranın sökülmesi ve ardından vidalarının sökülmesi gerekecektir. Bu adımı dikkatli bir şekilde ve ekranın çerçevesini yavaş yavaş oluşturmak amacıyla yapmalısınız.

Samsung Laptop Ekran Değişim Adım 4:
Eski Ekranı Çıkarın ve Yeni Ekranı Kurun Eski ekranı sökmek için kabloları ve ekleri dikkatlice sökmeniz gerekir. Bundan sonra yeni ekranı değiştirmeli ve kabloları ve bağlantıları yeniden bağlamanız gerekir.

Samsung Laptop Ekran Onarım Hizmeti Adım 5:
Yeni ekranı kurmadan önce ekranı kontrol edin ve cihazı tekrar monte edin; öncelikle ekranın düzgün çalışıp çalışmadığını test etmelisiniz. Her şey uygunsa cihazı yeniden yapılandırabilirsiniz.

Samsung laptop ekranının değiştirilmesi dikkatli ve sabırla yapılması gereken bir işlemdir. Ancak bunu kendi başınıza yapmaya çalışmak tehlikeli olabilir. Genel olarak Samsung laptop ekran tamiri konusunda profesyonel yardım almanızı tavsiye ederiz. Profesyonel yardım alarak cihazınızın uzun süreli güvenliğini ve etkili kullanımını sağlayabilirsiniz.A

Bilgisayar Servisi için
Hemen Bizi Arayın

0541 942 2002

info@bilgisayarci.net

Bilgisayar sorunlarınız ve arızalarınız için bizlerden anlık fiyat teklifi almak adına Whatsapp üzerinden yazabilirsiniz.
HEMEN ARA WHATSAPP