• 0541 942 2002 Bilgi & Servis İçin
  • info@bilgisayarci.net Hemen Bize Yazın!
  • İstanbul Avrupa Yakası Hizmet Bölgelerimiz

Uzaktan Bilgisayar Yardımı

‎Uzaktan Bilgisayar Yardımı

Online Bilgisayar Servisi

Çevrimiçi olarak masaüstü, laptop farketmeksizin Bilgisayar Yardımı alabilirsiniz. Bilgisayar kullanıcılarının karşılaştığı yaygın sorunları çözmek için çevrimiçi online olarak sağlanan bir destek hizmetidir. Bu hizmete genellikle bilgisayar markası farketmeksizin bilgisayar firmamızdan teknik destek aracılığıyla ulaşılabilir. Kullanıcılar bilgisayarlarında herhangi bir sorunla karşılaştıklarında uzman yardımı almak için bu hizmeti kullanabilirler. 7 / 24 uzantan destek için whatsapp üzerinden bizlere yazabilirsiniz.

Günümüzde evde, ofiste, iş yerinizde bilgisayar tamiri mümkün olmadığı gibi, olduğunuz yerde kalarak bizlere talep oluşturmanız durumunda teknisyen ekiplerimiz olduğunuz noktaya gelip problemlerinizi çözecektir. Eğer’ki tamiri mümkün olmayacak bir şey ise sizlere bilgisayarınızla alakalı sorunu belirten bilgisayar servis fişi hazırlayarak bilgisayarınızı Çalışma alanımıza götürerek sizlere bilgisayarınızla alakalı sorun ( problem ) aktarılıp fiyat bilgisi verilecektir . Online Bilgisayar Teknisyeni aradığınızda her zaman yanınızdayız.

Bilgisayar sorunlarının çoğu uzaktan yardımla çözülebilir. Örneğin Google , Microsoft explorer veya chrome uygulamasının hata vermesi veya hiç çalışmaması durumunda uzaktaki bir bilgisayarı kullanarak birçok sorunla karşılaşmanızı önleyebiliriz.

Uzaktan bilgisayar yardımı, uzaktan erişim programlarıyla desteklenen bir teknik destek şeklidir. Uzaktan bilgisayar yardımı almak için gerekli programlar çoğu çevrimiçi platformlarda da mevcuttur. Bunlardan bazıları AnyDesk, TeamViewer, Chrome Uzaktan Masaüstü gibi programlardır. Şirketimiz bu belirttiğimiz uygulamalar üzerinden destek vermektedir. Uzak bilgisayar teknisyeni bu programları kullanarak bilgisayarınıza erişebilir.

Uzaktan bilgisayar yardımı, uzaktan erişim programlarıyla desteklenen bir teknik destek şeklidir. Bu hizmetler genellikle aşağıdaki konularda sağlanır.

Uzaktan Sorun Giderme Hizmeti: Bilgisayarınızın sorunlarını uzaktan erişim yoluyla çözecek, uzmanlar tarafından sağlanan bir sorun giderme hizmetidir. Bu, virüs tespiti, yazılım sorunları ve ayar değişiklikleri gibi uzaktan işlemleri kolaylaştırır.

Sistem Kurulumu ve Ayarlar: Yeni yazılım yükleme, aygıt sürücülerini güncelleme, ağları yapılandırma gibi işlemlerin tümü uzaktan gerçekleştirilebilir.

Koruma ve Güvenlik: Uzaktan bilgisayar yardım hizmetleri, anti-virüs yazılımının kurulumu ve güvenlik duvarının yapılandırılması gibi konularda yardımcı olabilir; bunların her ikisi de bilgisayarınızın güvenliğini artırmayı amaçlamaktadır.

Veri Kurtarma: Bilgisayarınızda kaybolan verilerin kurtarılması veya yedek alınması konusunda uzaktan yardım alabilirsiniz.

Bilgisayar Eğitim: Bilgisayar kullanımına ilişkin eğitim, yönlendirme ve öneri almak için uzaktan yardım alabilirsiniz.

Uzaktan bilgisayar destek hizmetimiz genellikle kendini işine adamış ve yetkin teknisyenlerden oluşan ekibimiz tarafından sağlanmaktadır. Bu hizmetler, bilgisayar sorunlarının hızlı ve ekonomik bir şekilde çözülmesini kolaylaştırırken, bizzat teknisyeni ziyaret etmek yerine uzaktan erişim ile maliyetleri ve zamanı da azaltır.

Uzak bilgisayar yardım hizmetini seçerken güvenilirlik, müşteri memnuniyeti, ücretler ve gizlilik gibi konuları dikkate almak önemlidir. Ayrıca firmamızın sunduğu hizmetler, desteklediği platformlar, saatlik/müşteri başına fiyatlandırma gibi detayları da incelemeniz faydalı olacaktır. Bizden fiyat teklifi almadan  hizmet almayın.

Bilgisayar Servisi için
Hemen Bizi Arayın

0541 942 2002

info@bilgisayarci.net

Bilgisayar sorunlarınız ve arızalarınız için bizlerden anlık fiyat teklifi almak adına Whatsapp üzerinden yazabilirsiniz.
HEMEN ARA WHATSAPP