• 0541 942 2002 Bilgi & Servis İçin
  • info@bilgisayarci.net Hemen Bize Yazın!
  • İstanbul Avrupa Yakası Hizmet Bölgelerimiz

Esenyurt Bilgisayarcı

Esenyurt Bilgisayar Servisi, Esenyurt Bilgisayarcı olarak tam potansiyeliyle hizmet vermeye aralıksız yıllardır devam etmektedir. Büyüyen kadromuzla siz değerli müşterilerimize bilişim ketagorisin'de profesyonel destek vermek için her daim 7 / 24 aralıksız çalışıyoruz. Her zaman tüm müşterilerimize kaliteli ve uygun hizmetler sunmaya gayret ediyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz çözümlerde müşterilerimizin isteklerini takip ederek birebir çözümleri sunuyoruz.

Müşterilerimizin teknolojik konuda şikayetleriniz değerlendirerek hangi donanım ve yazılım parçalarına ihtiyaç duyduklarını , nerede nasıl problem olduğunu kendilerine gerek whatsap gerekse telefon üzerinden bildiriyoruz. Firmamız için her konuda şeffaflık çok önemlidir.

Hizmetlerimiz sırasında sorunlarınıza karşılık bilgisayar sisteminize en uygun parçayı işletim sistemini seçerek teknik destek sağlıyoruz. Esenyurt Bilgisayar Servisi olarak tüm bilgisayar, sunucu ve diğer teknolojik cihazlarda müşterilerimize en üst düzeyde hizmet vermekteyiz. Uzaktan ve yerinde olmak üzere iki farklı destek türü sağlıyoruz. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yaptığımız anlaşmalar'la bu hizmetleri sunmaktayız.

En Yakın Bilgisayarcı

Bilgisayar Servisi için
Hemen Bizi Arayın

0541 942 2002

info@bilgisayarci.net

HEMEN ARA WHATSAPP